اردو نوجوانان پرسپولیس رشت در بازیهای چهار جانبه طارم زنجان
تیم نوجونان پرسپولیس رشت که به عنوان تیم دوم استان در لیگ کشوری حضور دارد بعد از یک تعطیلی یک ماهه در اردو طارم در بازی اول خوش درخشید و در بازی دوم با ترکیب جدید نوجوانان که باید در لیگ استان بازی کند به میدان رفت ونتیجه را واگذار کرد تیمهای حاضر در این بازیها که به همین ترتیب اول تا چهارم شدند .
برای تیم پرسپولیس رشت اردو ی مفیدی بود هدایت تیم نوجوانان پرسپولیس رشت را فرزاد داداش زاده عهده دار بوده است.

1-جوانان شهرداری آببرطارم
2-جوانان شهرداری زنجان که در لیگ برتر کشوری حضور دارند
3-پارس خودرو خلیج که درلیگ آسیا ویژن تهران قراردارند
4-نوجوانان پرسپولیس رشت نایب قهرمان لیگ استان گیلان و حضور درلیگ کشوری

جوانان شهرداری زنجان 1        1 نوجوانان پرسپولیس رشت
  در وقت قانونی تساوی شد             گل:دانیال تجارتی

در ضربات پنالتی پرسپولیس بازنده شد
    5     4 گلهای پرسپولیس:علی بهرام نجات.علی نوری
                                  حمیدرضاجوانمرد.میلادحسنی
                   که مهدی خدایاری پنالتی پنجم را بیرون زذ

جوانان شهرداری آببر  2            1 جوانان پارس خودروخلیج

نوجوانان پرسپولیس رشت 1      4 جوانان پارس خودرو
گل:حمیدرضا جوانمرد

جوانان شهرداری آببر 3           1 جوانانشهرداری زنجان
نونهالان پروین بازی اول را ! برد را با تساوی استارت زدند
تیم نونهالان آذربایجان (تیم علی پروین )در اولین بازی خود از گروه c که 8تیم قرار دارند در یک بازی هجومی و یک طرفه که سراسرحمله داشته بازی را 1بر0 تا دقیقه 48 با تساوی زمین را ترک کرد.بازی نونهالان دو نیمه 25 دقیقه ای می باشد.
این بازی تاریخ 93/4/10سه شنبه ساعت10صبح درزمین ستادمشترک انجام شد.

نونهالان آذربایجان(تیم علی پروین) 1       1  نونهالان پرشین

amadi_gana.jpg
گل تیم پروین: کاپیتان علی رضا احمدی قانع از روی نقطه پنالتی

بازی دوم را در نیمه اول خوب شروع کردیم و3موقعیت  گل را از دست دادیم  و در نیمه دوم به خاطرگرما زیادو روی دو اشتباه فردی گل خوردیم و نتیجه را واگذار کردیم ولی در مجموع بازی خوب انجام دادیم و باید پیروز میدان می شدیم.ترکیب تیم پروین از بازیکنان 8. 9. 11. 12 و دو بازیکن 14سال شکل گرفته است ولی دیگرتیمها از بازیکنان 13و14سال استفاده می کند.
این بازی تاریخ 93/4/14شنبه ساعت3بعدازظهر در زمین ستادمشترک انجام شد.

نونهالان آذربایجان(تیم علی پروین) 0       2 پارسه تهران

تیم پروین بازی سوم رابا نتیجه 1برصفر واگذار کرد.در نیمه اول ابوالفضل محمودی بازیکن چپ پا پروین با دو یورش رو به جلو بعداز پشت سر گذاشتن مدافعان تیم حریف با یک بغل پا ساده می توانست مارا در نیمه اول با دو گل پیروز میدان کند . ولی در نیمه دوم تیم حریف بازی پایاپای با بجه ها پروین انجام داد و در تک موقعیت خود توانست به گل برسد و 3امتیاز بازی را مال خود کند.
این بازی در روز پنج شنبه تاریخ93/4/19ساعت 10صبح زمین شهیدفکوری انجام شد.

نونهالان آذربایجان(تیم علی پروین) 0        1 معتمدین آسمان
صعود تيم پرسپوليس رشت به ليگ كشور
به گزارش هيات فوتبال استان گيلان از سوی رييس كميته جوانان استان گيلان آقای عبدی تيم فوتبال نوجوانان پرسپوليس رشت به عنوان دومين نماينده گيلان به رقابت های كشوری معرفی شد.طی مذاركات هيات برگزاری مسابقات با آقای عبدی اظهار داشتند كه استان ضمن توانا بودن تيمهای گيلانی در سازماندهی تيمهاي پايه كه باعث شده هر ساله مقام اول را از سوي فدراسيون فوتبال كسب كند و اين موضوع دليل بر اين شد كه آقاي عبدي حتي تلاش خود را براي كسب سومين نماينده گيلان در ليگ كشور هم انجام دهد و به همين منظور نامه اي هم از ايشان به فدراسيون فوتبال نيز ابلاغ شده است.
از تلاش ها و زحمات آقاي عبدي براي پيشرفت فوتبال استان متشكريم.
برنامه بازيهاي زير 14 سال پرسپولیس رشت اعلام شد
برنامه بازيهاي زير 14 سال پرسپولیس رشت از طرف هيئت فوتبال استان گیلان اعلام شد. اين بازيها به صورت دوره ای  انجام ميگيرد كه به شرح زير مي باشد.
دور اول
سيمرغ رودسر  -  رحيم آباد
خزر لنگرود 7 -    3 پرسپوليس رشت
گلها:عباس مردانی 2گل و آرین عبد زاده
فرزاد لاهيجان  -   سياهكل

دور دوم
خزر لنگرود  -  رحيم آباد
فرزاد لاهيجان   -  سيمرغ رودسر
سياهكل  3 - 1  پرسپوليس رشت
گل:عباس مردانی


دور سوم
فرزاد لاهيجان   -   رحيم آباد
سياهكل    -    خزر لنگرود
پرسپوليس رشت   -    سيمرغ رودسر

دور چهارم
سياهكل   -    رحيم آباد
پرسپوليس رشت     -    فرزاد لاهيجان
سيمرغ رودسر    -    خزر لنگرود

دور پنجم
پرسپوليس رشت        رحيم آباد
سيمرغ رودسر    -    سياهكل
خزر لنگرود   -    فرزاد لاهيجان
قرعه کشی نونهالان تیم پروین درسال 93 انجام شد
 گروه بندی نونهالان  جهت شرکت درمسابقات دسته اول تهران درسال 92و93در 3 گروه A B Cانجام شد و مسابقات از تاریخ93/4/1 استارت می خورد که نونهالان آذربایجان(تیم علی پروین)در گروه c  قرار گرفت .


 گروه  A              گروه B                         گروه C

وحدت               آریا نصر                  آذربایجان تیم پروین
پتروتوان             صبای تهران              آسمان ولایت
رکورد                نوین                      ساحل
اتحادسبز          نیروی زمینی             وحدت شرق
چیتگر               آریا                         پرشین                 
گسترش صدرا    اکباتان                      پارسا
ایلیا                 آبی پوشان                المپیک اندیشه
طوفان سرخ     زیگورات                     پدیده غرب
تهران جوان      آینده سازان              
المپیک نوین    استقلال نود             

از هرگروه دو تیم اول و دوم به مرحله بعد صعود می کند و دوتیم ته جدولی سقوط می کند.
بازیکنانی که از باشگاه پرسپولیس رشت به دیگرباشگاهای استان وکشور انتقال پیدا کردند
1-محمد برزگردوست (امید پرسپولیس تهران )
2-ایمان مهدی نزاد (امیدملوان بندرانزلی)
3-علیرصا گل پرور(دخانیات گیلان)
4- پویا عابدی (داماش گیلان )
5-عبدالله جمال پور(سایپا گیلان )
6-علی محمدزاده(سایپا گیلان )
7-مهیارنعیمی(سایپا گیلان)
8-نیمامسکنی (سایپا گیلان ) و دها بازیکن دیگر
9-سعیدحیدری (سپیدرود رشت )

بازیکنان زیر 14 سال
1-علیرصا صباگو (شهرداری رشت زیر 14 سال کشوری)
2- علیرصا واحدی (شهرداری رشت )
3-میثاق جلوه (شهرداری رشت )
4-سید عباس حسینی (شهرداری رشت )
5- امید مرادی (شهرداری رشت )
6- امیر محمد رحمانی (شهرداری رشت)
7-عارف نوبخت (شهرداری رشت )
8-محمد نصرالله خواه (سپاهان گیلان)
9-دانیال ربیع زاده (شهرداری رشت )
10-آرمین جمالی (نصر رشت )
11-مهدی بلالی (نصر رشت )
ودیگر بازیکنانی که نام آنها در فهرست آینده خواهید دید.
نائب قهرماني تيم پرسپوليس رشت با پاياني خوش
روز پنجشنبه يكم خرداد ۹۳ تيم پرسپوليس رشت در هفته پاياني ليگ برتر به مصاف تيم آبي پوشان رفت كه موفق شد در يك بازي ديدني و يك طرفه اين تيم را با نتيجه ۴ بر صفر شكست دهد. در اين بازي تمام بازيكنان تيم بدون نقص بازي كرده و مهاجمان تيم عملكرد درخشاني داشتند به نحوي كه چندين موقعيت گل ديگر داشته و يك پنالتي را در دقيقه ۸۴ بهمن برجسته از دست داد . با اين پيروزي تيم پرسپوليس رشت ليگ را با رتبه دوم به پايان رساند.

گلزنان:
  گل به خودي بازيكن آبي پوشان (۵۵) 
محمدرضا جوانمرد (۳۰)      فرهان یوسفی (۴۸)     مهدی خدامهری(۷۸)

تحلیل دلایل عدم قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس رشت در لیگ برتر استان گیلان در سال ۹۲-۹۳
تیم فوتبال پرسپولیس رشت در فصل ۹۲-۹۳ در حالی این رقابتها را آغاز کرد که فصل گذشته در همین لیگ نائب قهرمان شده بود. در ابتدای فصل این تیم با استفاده از بازیکنان آکادمی خود و با پیوستن چند یار قرضی لیگ را به خوبی آغاز کرد. مربی این تیم که به تازگی تیم را تحویل گرفته بود توانست از قابلیتهای بازیکنان با تجربه فصل پیش استفاده کند ولی غافل از این که فوتبال بازی تیمی است و فقط ۱۱ نفر بازیکن در یک تیم وجود ندارد ، بنابراین از توانایی ها و انگیزه های دیگر بازیکنان غافل ماند. این عاملی بود برای ایجاد حاشیه در ابتدای لیگ و ایجاد فاصله بین بازیکنان اصلی و نیمکت نشینان تیم و اتهام تعدادی از بازیکنان به باج خواهی مربی از بازیکنان اصلی برای حضور در ترکیب اصلی تیم.
 در نیم فصل نیز تیم شرایط تمرینی منظم و مناسبی نداشته و تمرینات بدنسازی برای ادامه لیگ انجام نشده و حتی عدم حضور منظم تعدادی از بازیکنان در تمرینات به اطلاع مدیریت باشگاه نرسیده و از سرپرست تیم هم خواسته که در تمرینات حضور نداشته باشند و این گزارش ها را خود را به عهده بگیرد. این در حالی است که به اذعان اکثریت کارشناسان فوتبال استان تیمی که می توانست با اختلاف امتیاز زیاد قهرمان فصل شود بیشترین ضربه را از ضعف و افت بدنی بازیکنان در نیم فصل دوم و بازیهای فشرده خورد.
این مسائل تنها بخشی از حواشی تیم بوده و پس از شروع نتایج ضعیف، مربی سابق تیم، استعفای خود را تقدیم مدیریت باشگاه کرده و دلایل این استعفا را دخالتهای آقای فرزاد دادش زاده در تیم اظهار داشته در حالی که در ابتدای فصل همین مربی درخواست حضور آقای فرزاد داداش زاده را برای موفقیت تیم داشته و اثرات حضور ایشان در بازیهایی که با وجود ایشان انجام پذیرفته کاملا مشخص است. پس از این اتفاقات مربی جدید سکان هدایت تیم را بر عهده گرفت و از سه بازی اول خود هفت امتیاز کسب کرد و تیم دوباره به صدر جدول بازگشت.
 در اینجا بود که فوتبال روی ناپاک خود را نشان داد. مربی سابق تیم از طریق ارتباطاتی که با چند تن از بازیکنان داشته مانع حضور آنها در تمرینات میشده و به آنها وعده حضور در تیمهای نوجوانان و جوانان فصلهای آتی را داده و از آنها "به گفته یکی از بازیکنان" خواسته که مواظب ساقهایتان باشید و با تیمهای رقیب مشاوره داشته. هر از گاهی از این دست مسائل در لیگهای برتر کشور و بزرگسالان و حتی کشورهای خارجی شنیده می شد ، ولی وجود این مسائل در لیگ پایه ها و نوجوانان و بازی با سرنوشت بازیکنان چیزی بود که انتظار آن نمی رفت.
پس از منعکس شدن این اتفاقات و جلسات مدیریت باشگاه آقای، بهزاد داداش زاده، با بازیکنان و افشا سازی چند بازیکن حقایق تکان دهنده ای مبنی بر روابط غیر ضروری و به دور از شان شاگرد و استادی بین مربی قبلی و بازیکان و عدم احترام متقابل در کلام و درخواست مبالغ و وسایلی مانند دوربین عکاسی از بازیکنان توسط مربی قبلی تیم، و درخواست مبلغ پنجاه میلیون ریالی این فرد از اسپانسر و همچنین استفاده از نام و اعتبار باشگاه پرسپولیس و خریدهایی از بعضی فروشگاه های ورزشی شناخته شده از طرف باشگاه در حالی که دیگر در این باشگاه حضور نداشتند، اشکار شد، که با شکایت باشگاه به کمیته انضباطی همراه شد.
شاید با خود بگوییم که این اتفاقات ناشی از تصمیم نادرست باشگاه برای انتخاب این فرد بوده. ولی باید این را در نظر بگیریم که پیش بینی این وقایع غیر ممکن بوده و انتظار نمی رفت که میدان دادن به جوانی که کمک مربی فصل قبل این تیم بوده و حتی دوره مربی گری خود را با هزینه این باشگاه گزرانده و از طرف هیئت فوتبال استان به عنوان سرمربی شناخته نمی شده چنین نتایجی داشته باشد.
وجود چنین مسائلی در این سطح از فوتبال نشان از ریشه دوانیدن ناپاکی در فوتبال پایه استان دارد. امیدواریم که با محرمیت دائمی چنین افرادی از حضور در فوتبال شاهد پاکسازی فوتبال استان و کشورمان از این ناهنجاری ها باشیم.
پيروزي تيم جوانان و صعود به ليگ برتر استان
در طي بازي روز دو شنبه بيست و دوم ارديبهشت تيم جوانان باشگاه پرسپوليس رشت در يك بازي ديدني موفق به شكست ۲ بر صفر تيم نود رشت شد. در اين بازي تيم جوانان از چهار بازيكن تيم نوجوانان به نام رضا عاشوري ، فرهان يوسفي ، علي بهرام نژاد و آرين داداش زاده استفاده ميكرده. با برد در اين بازي تيم جوانان پرسپوليس رشت به ليگ جوانان استان صعود كرد.
گلزنان:
فرهان يوسفي (۶۷) - سجاد كاظمي (۸۵)
آغاز قرعي كشی تيم هاي حاضر در مسابقات دسته اول و آسیا ویژن تهران.
برنامه ريزي و آغاز بازيها

قرعي كشی تيم هاي حاضر در مسابقات نونهالان تهران در تاريخ ۹۳/۳/۱۱ انجام مي شود و شروع بازي ها نيز از تاريخ ۹۳/۴/۱ خواهد بود.
تمرينات نونهالان و مدرسه فوتبال:
يكشنبه ساعت ۶ الي ۷.۳۰ و پنج شنبه ساعت ۴.۳۰  الي  ۶ عصر می باشد.


قرعه كشي تيمهاي حاضر در مسابقات نوجوانان و جوانان در تاريخ ۹۳/۴/۱۴ انجام مي شود و شروع بازيها از تاريخ ۹۳/۵/۹ خواهد بود. از علاقه مندان
جهت تست درباشگاه آذبایجان (تیم علی پروین) دعوت به عمل مي آيد.
روزهاي تست: شنبه - ۲ شنبه - ۴ شنبه ساعت ۴:۳۰ تا  ۶  عصر مي باشد.
براي اطلاعات بيشتر با تلفنهاي زير تماس حاصل بفرماييد.
۰۹۱۲۱۳۸۶۷۲۲  -  ۴۴۴۶۸۶۸۶
باشگاه آذربايحان (تيم علي پروين)
برو به صفحه   <<        >>  
جديدترين اخبار ورزشي
تاریخ انتشار: نا شناخته
جستجو باشگاه فوتبال پرسپوليس رشت به مديريت بهزاد داداش زاده

نمایش وضعیت در یاهو


منوي اصلي
خوش آمدید
نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]
[ ]

تماس سریع با مدیریت
تماس با مدیریت وب سایت

تمام قسمت ها باید تکمیل شود.

نام*
آدرس پست الکترونیک*
پیام*
پیوست :


با استفاده از لینک می توانید از برنامه های ارسال نامه الکترونیک خود برای ارسال استفاده کنید.
mailto:info@dadashzadeh.ir
آمارگیر
بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 1
تعداد نفرات بازدید کننده: 1

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 21177
تعداد نفرات بازدید کننده: 10695

کل سایت
کل بازدید ها: 55495
تعداد نفرات بازدید کننده: 18072
نظر سنجی


كيفيت آموزشي آكادمي به طور كلي چگونه است؟عالي است

خوب است

متوسط است

ضعيف استارسال شده توسط مديريت سايت
نظر: 373
نظرسنجی قبلی

ايجاد سايت توسط : حافظ رايانه تصوير
Designed: www.hafezrayaneh.com
تمام حقوق برای سايت آكادمي فوتبال پرسپوليس رشت محفوظ است.
بهترین حالت نمایش دقت 768*1024 به بالا ميباشد.
این سایت تابع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میباشد.
زمان بازسازي صفحه :0.0590 ثانيه, 0.0063 براي هر جستجو . حافظه مصرف شده :2,255كيلو بايت