Thursday 10 September 2015
پیروزی تیم 11-12 سال پرسپولیس رشت برابر ایرانمهر رشت
تیم فوتبال 11-12 سال پرسپولیس رشت در دیداری موفق شد تیم فوتبال ایرانمهر رشت را با نتیجه 6 بر 2 شکست دهد . گلهای این بازی که در روز پنجشنبه مورخ 1394/06/19 و در زمین اختصاصی تیم پرسپولیس رشت برگزار گردید را پدرام عینی 2 گل ، عرشیا رجایی ، رضا خیربین ، آروین حمیدی و امیرمحمد سمیعی هر کدام یک گل به ثمر رساندند .
پیروزی تیم پرسپولیس رشت در دربی رشت در هفته اول لیگ برتر نوجوانان گیلان
هفته اول لیگ برتر نوجوانان با انجام بازی هایی ادامه یافت و تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت توانست در دربی شهر رشت ، با نتیجه 2 بر صفر تیم فوتبال نوجوانان آبی پوشان رشت را شکست دهد . هر دو گل این بازی را عباس مردانی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس رشت به ثمر رساند . در این بازی ؛ تیم پرسپولیس رشت با انجام بازی یکطرفه توانست موقعیت های گل متعددی ایجاد کند که با بی دقتی بازیکنان فقط دو تای آن ها به ثمر نشست . همچنین در نیمه دوم و در پی فرار مردانی و ایجاد موقعیت تک به تک این بازیکن با دروازه بان حریف و خطای مدافع حریف روی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس رشت ، این بازیکن سرنگون شد که داور با اشتباه این صحنه را شبیه سازی تشخیص و بازیکن تیم پرسپولیس رشت که در این بازی دو گل به ثمر رسانده بود را از بازی اخراج نمود تا در همین ابتدای فصل با مشکلات داوری مواجه شویم . امید است مسئولین برگزاری مسابقات نسبت به انتخاب داور های با تجربه برای همه بازی های لیگ برتر نوجوانان استان گیلان اقدام کنند .
>>> به ادامه مطلب مراجعه کنید <<<

ادامه..
Sunday 06 September 2015
برنامه هفته اول لیگ برتر نوجوانان گیلان اعلام شد
داداش‌زاده: کرار حد و حدود خودش را نمی‌داند
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید جاسم کرار حد و حدود خودش را نمی‌داند و فقط ایجاد حاشیه می‌کند.بهزاد داداش‌زاده در گفت‌و‌گو با ایسنا، درباره درگیری لفظی جاسم کرار با فرزاد مجیدی و ایجاد حاشیه جدید برای استقلال گفت: استقلال تیم بزرگی است و جای بازیکنانی مانند کرار نیست که بخواهند حاشیه ایجاد کنند. قلعه‌نویی هم فصل گذشته با او به مدل‌های مختلف رفتار کرد و فهمید که استقلال چه جای بزرگی است. بازیکنان استقلال باید با عشق و علاقه به این تیم بیایند. شاید پرداخت حقوق بازیکنان دیر‌ یا زود شود اما سوخت و سوز ندارد. جاسم کرار در حدی نیست که بخواهد برای فرزاد مجیدی و استقلال تعیین تکلیف کند. کرار به واسطه نام استقلال است که مدرسه فوتبال در ایران راه‌اندازی می‌کند وگرنه چه کسی به مدرسه فوتبال یک بازیکن عراقی می‌رود؟

>>> به ادامه مطلب مراجعه کنید <<<


ادامه..
برگزاری مراسم یادبود بازیکن مرحوم باشگاه پرسپولیس رشت
مراسم یادبود بازیکن با ارزش تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس رشت ، آقای سید مهدی سناپور که بر اثر سانحه تصادف درگذشت ؛ طبق اعلام قبلی در مسجد خمیران زاهدان محله پل عراق رشت با حضور خانواده آن مرحوم ، بازیکنان و خانواده آن ها ، کارمندان و آقای بهزاد داداش زاده مدیریت باشگاه پرسپولیس رشت برگزار گردید . شرکت کنندگان در این مراسم ضمن ابراز همدردی با خانواده داغ دیده با قرائت آیاتی از قرآن و نثار فاتحه ، از خداوند رحمان شادی روح آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای خانواده ایشان را خواستار شدند . در این مراسم آقای جمشید محمدی معاون هیأت فوتبال استان گیلان نیز حضور داشتند .


>>> گزارش تصویری در ادامه مطلب <<<


ادامه..
شکست تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در آخرین دیدار دوستانه پیش از شروع فصل
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در دیداری دوستانه مقابل تیم نوجوانان بنادر و کشتیرانی انزلی با یک گل شکست خورد . در این دیدار در اکثر دقایق بازی ، توپ و میدان در اختیار بازیکنان پرسپولیس رشت قرار داشت و تیم حریف بدون ایجاد یک موقعیت گل ، تنها به دفاع پرداخت و از تک فرصت به وجود آمده که توسط اشتباهات فردی بازیکنان پرسپولیس رشت به آن ها داده شد ؛ موفق به زدن تک گل پیروزی بخش خود گردیدند . 


>>> گزارش تصویری در ادامه مطلب <<<


ادامه..
برنامه و نتایج بازی های تیم فوتبال پرسپولیس رشت در لیگ برتر نونهالان گیلان
هفته ششم لیگ برتر نونهالان گیلان ادامه یافت و تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس رشت توانست با نتیجه 2 بر 1 حریف خود را شکست دهد . هر دو گل این بازی را امیرعباس حسنی به ثمر رساند . این بازی که در استادیوم عضدی رشت برگزار گردید ، تحت تأثیر درگذشت بازیکن تیم پرسپولیس رشت ، سید محمد مهدی سناپور بود و بازیکنان تیم پرسپولیس رشت با بازوبندهای مشکی یاد همبازی مرحوم خود را زنده نگه داشتند . همچنین با همت تیم پرسپولیس رشت و همکاری مسئولین برگزاری مسابقات ، مراسم یادبودی با حضور خانواده آن مرحوم برگزار گردید .


>>> گزارش تصویری در ادامه مطلب <<<


ادامه..
Saturday 05 September 2015
اختتامیه مدرسه فوتبال آذربایجان
مراسم اختتامیه ترم تابستانی مدرسه فوتبال آذربایجان ( تیم علی پروین ) با اهدای لوح و ارزشیابی بازیکنان توسط کادر فنی برگزار گردید .
لازم به ذکر است تمرینات تا تاریخ 1394/06/25 ادامه خواهد داشت و تمرینات ترم پاییز از 1394/07/05 آغاز خواهد شد .


>>> عکس های بازیکنان در ادامه مطلب <<<


ادامه..
Thursday 03 September 2015
برگزاری مراسم یادبود بازیکن فقید تیم فوتبال پرسپولیس رشت
بدین وسیله به اطلاع می رساند :
باشگاه پرسپولیس رشت در نظر دارد جهت یادبود بازیکن ارزنده خود ، آقای سید مهدی سناپور که بر اثر سانحه تصادف جان به جان آفرین تسلیم نمود ؛ مجلس یادبودی در روز شنبه مورخ 1394/06/14 ساعت 16-14 در محل مسجد خمیران زاهدان واقع در پل عراق رشت برگزار نماید .
این مراسم با حضور تمامی بازیکنان در تمامی رده ها ، مربیان ، سرپرستان و کارمندان باشگاه پرسپولیس رشت برگزار می گردد تا بدین طریق همدردی و تأسف خود را از این حادثه ناگوار خدمت خانواده و بستگان آن مرحوم ابراز کنند .
حضور شما می تواند اندکی درد و اندوه ناشی از این اتفاق بزرگ را برای خانواده آن مرحوم تسکین ببخشد .


Tuesday 01 September 2015
نتایج هفته پنجم و ششم تیم نوجوانان آذربایجان در لیگ برتر حوزه شمالغرب
مسابقات لیگ برتر نوجوانان حوزه شمالغرب با انجام بازی های هفته های پنجم و ششم ادامه یافت و تیم فوتبال نوجوانان آذربایجان ( تیم علی پروین ) در هفته پنجم بازی را با نتیجه 3 بر 1 به تیم پاس المپیک واگذار نمود که به دلیل استفاده حریف از تیم جوانان ، نتیجه بازی به صدور رأی کمیته انضباطی موکول گردید .
در هفته ششم این سری رقابت ها ؛ تیم نوجوانان آذربایجان با نتیجه 4 بر 3 تیم آذر شهاب را شکست داد .

>>> تصاویر گلزنان در ادامه مطلب <<<ادامه..
برو به صفحه   <<        >>  
جديدترين اخبار ورزشي
تاریخ انتشار: نا شناخته
جستجو باشگاه فوتبال پرسپوليس رشت به مديريت بهزاد داداش زاده

نمایش وضعیت در یاهو


منوي اصلي
خوش آمدید
نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]
[ ]

تماس سریع با مدیریت
تماس با مدیریت وب سایت

تمام قسمت ها باید تکمیل شود.

نام*
آدرس پست الکترونیک*
پیام*
پیوست :


با استفاده از لینک می توانید از برنامه های ارسال نامه الکترونیک خود برای ارسال استفاده کنید.
mailto:info@dadashzadeh.ir
آمارگیر
بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 11
تعداد نفرات بازدید کننده: 7

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 33223
تعداد نفرات بازدید کننده: 16211

کل سایت
کل بازدید ها: 76351
تعداد نفرات بازدید کننده: 27286
نظر سنجی


كيفيت آموزشي آكادمي به طور كلي چگونه است؟عالي است

خوب است

متوسط است

ضعيف استارسال شده توسط مديريت سايت
نظر: 422
نظرسنجی قبلی

ايجاد سايت توسط : حافظ رايانه تصوير
Designed: www.hafezrayaneh.com
تمام حقوق برای سايت آكادمي فوتبال پرسپوليس رشت محفوظ است.
بهترین حالت نمایش دقت 768*1024 به بالا ميباشد.
این سایت تابع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میباشد.
زمان بازسازي صفحه :0.0807 ثانيه, 0.0107 براي هر جستجو . حافظه مصرف شده :1,075كيلو بايت