Thursday 24 December 2015
انتصاب مجاهد خذیراوی به عنوان سرمربی تیم علی پروین
طی حکمی از سوی بهزاد داداش زاده مدیرعامل تیم فوتبال آذربایجان ( تیم علی پروین ) ، مجاهد خذیراوی که سابقه مربی گری در تیم های رده پایه این باشگاه را در کارنامه خود دارد به عنوان سرمربی تیم امید آذربایجان ( تیم علی پروین ) انتخاب گردید و در اولین مسابقه در هفته اول مسابقات لیگ برتر امید شمالغرب تهران برابر تیم امید پارس به تساوی بدون گل دست یافت .

تیم امید آذربایجان ( تیم علی پروین ) در بازی بعدی خود جمعه 1394/10/04 به مصاف تیم پاس المپیک می رود .


مجاهد خذیراوی سرمربی تیم امید آذربایجان ( تیم علی پروین ) :


بازیکنان تیم امید آذربایجان ( تیم علی پروین ) :

بررسی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در نیم فصل اول مسابقات
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت با هدایت منوچهر خاکپور توانست در نیم فصل اول مسابقات  با کسب 6 پیروزی ، یک تساوی و 4 شکست در رده پنجم جدول رده بندی قرار گیرد . کادر فنی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت با اتخاذ راهکارهای مناسب برای هر دیدار ، مسابقات را شروع و تا نیم فصل ادامه دادند . هرچند در این راه حاشیه سازی برخی افراد موجب بروز مشکلاتی برای این تیم گردید اما با راهنمایی های مدیریت باشگاه و حمایت همه جانبه ایشان از سرمربی و کادر فنی ، تمامی حاشیه های به وجود آمده از بین رفت .

از مشکلات دیگر به وجود آمده برای این تیم اشتباهات فاحش داوری علیه تیم نوجوانان پرسپولیس رشت بود که موجب محرومیت های سریالی بازیکنان تیم گردید و کار را برای سرمربی و کادر فنی مشکل ساخت .

کادر فنی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت پس از آخرین دیدار این تیم در نیم فصل اول و تعطیلی مسابقات ، کار خود را جهت شناسایی نقاط ضعف تیم شروع کرده و در صدد است با اضافه نمودن چند بازیکن به این تیم مشکلات موجود را رفع نماید تا در نیم فصل دوم مسابقات بتواند جایگاه تیم پرسپولیس رشت را ارتقاع ببخشد .


>>> به ادامه مطلب مراجعه کنید <<<


ادامه..
شروع تمرینات ترم زمستانه مدرسه فوتبال پرسپولیس رشت
تمرینات مدرسه فوتبال پرسپولیس رشت در ترم زمستان آغاز گردید و بازیکنان زیر نظر مربیان باشگاه پرسپولیس رشت به انجام کارهای تکنیکی و تاکتیکی پرداختند .

جهت ثبت نام در ترم زمستان مدرسه فوتبال پرسپولیس رشت با شماره تلفن های نوشته شده در بالای همین صفحه تماس حاصل فرمائید .
>>> برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی ، آن ها را ذخیره کنید <<<
پیروزی تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته پایانی نیم فصل اول
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته پایانی مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در زمین تیم شاهین انزلی به پیروزی 2 بر یک دست یافت . گل های این دیدار را رضا سلطانی و علی قربانی برای تیم پرسپولیس رشت به ثمر رساندند . تیم نوجوانان پرسپولیس رشت با این برد با 19 امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی تا پایان نیم فصل مسابقات قرار گرفت .>>> به ادامه مطلب مراجعه کنید <<<


ادامه..
Tuesday 22 December 2015
تساوی تیم جوانان پرسپولیس رشت در هفته اول لیگ دسته اول استان گیلان
تیم فوتبال جوانان پرسپولیس رشت در هفته اول مسابقات لیگ دسته اول جوانان  استان گیلان در زمین تیم شهرداری فومن به تساوی یک بر یک دست یافت . تک گل این دیدار را علی بهرام نژاد  برای تیم پرسپولیس رشت به ثمر رساند .>>> به ادامه مطلب مراجعه کنید <<<


ادامه..
Wednesday 16 December 2015
جدول رده بندی لیگ برتر نوجوانان استان گیلان
Monday 14 December 2015
منوچهر خاکپور : با قدرت به کار خود ادامه می دهم
منوچهر خاکپور سرمربی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در مورد شرایط این تیم در نیمفصل اول مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان گیلان گفت :

هنوز یک بازی از هفته 12 مانده که با توجه به اعلام مسئولین برگزاری مسابقات در این هفته باید آن را انجام دهیم . اما بطور کلی شرایط تیم خوب بود و در رابطه با شکست هایی که متحمل شدیم هم باید بگویم همه آن ها از طریق حوادث فوتبالی رقم خورد و اینها از جذابیت های فوتبال است . تیم من تیم بسیار باشخصیت است . از مدیریت تا بازیکنان در باشگاه پرسپولیس رشت همگی دارای شخصیت و درک فوتبالی بالایی هستند . به هر حال همه چیز ایده آل است .

وی در مورد برنامه های کادر فنی برای نیمفصل دوم مسابقات گفت :

در ابتدا من و همکاران سعی داریم آرامش را به تیم برگردانیم و سپس در تعطیلات با جذب چند بازیکن خوب نقاط ضعف را پوشش داده و برای صعود به رده های بالایی جدول تلاش کنیم .

خاکپور در پایان در مورد شایعه مربوط به استعفای خود گفت :

مهمترین دلیل ، مشکلات شخصی من بود که با صحبت با مدیریت باشگاه قرار بر آن شد که با قدرت به کار خود ادامه دهم که من هم پذیرفتم و اکنون تمام فکر و تمرکز خود را در راه موفقیت تیم به کار خواهم گرفت .
بازگشت بازیکن تیم جوانان پرسپولیس رشت به این باشگاه
درهای باشگاه پرسپولیس رشت همواره به روی تمامی مربیان و بازیکنان باز است و باشگاه پرسپولیس رشت به هیچ عنوان هیچ کس را به اجبار در این باشگاه نگه نمی دارد . در همین راستا علی نوری بازیکن تیم فوتبال جوانان پرسپولیس رشت پس از آنکه از طرف افراد سودجوی وابسته به یکی از باشگاه های سطح شهر رشت تشویق به ترک این باشگاه شده بود پس از تنها دو هفته بار دیگر با ابراز ندامت از ترک باشگاه پرسپولیس رشت و موافقت مدیرعامل به تیم جوانان پرسپولیس رشت بازگشت .  


ادامه..
Friday 11 December 2015
شکست تیم نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته سیزدهم لیگ برتر نوجوانان استان
تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت در هفته سیزدهم لیگ برتر نوجوانان استان گیلان برابر تیم فوتبال نوجوانان ملوانان لاهیجان در زمین عضدی متحمل شکست 3 بر 2 گردید . گل های این دیدار را آرمان انسان دوست و عباس مردانی برای تیم پرسپولیس رشت به ثمر رساندند .

تیم پرسپولیس رشت با این شکست با 16 امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفت .


>>> به ادامه مطلب مراجعه کنید <<<


ادامه..
Thursday 10 December 2015
تماس افراد سودجو با بازیکنان پرسپولیس رشت و تحریک آنها به ترک این باشگاه !
اخیراً دیده شده مربیان سایر باشگاه های حاضر در لیگ های استان گیلان با تماس به بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس رشت و با دادن وعده های دروغین سعی در شستشوی افکار آنها داشته اند و بازیکنان را تشویق به ترک باشگاه پرسپولیس رشت می نمایند . 

یکی از این افراد که در این مورد بسیار فعال است و در بسیاری از موارد از طرف بازیکنان پرسپولیس رشت با جواب رد مواجه شده است فردی است که بدون هیچگونه سابقه ورزشی در یکی از تیم های شهر رشت فعالیت می نماید . نکته بسیار جالب این است که این فرد توسط باشگاه پرسپولیس رشت به فوتبال معرفی گردید و خود را در این باشگاه مطرح گردانید و اکنون به فعالیت های مخرب علیه باشگاه پرسپولیس رشت می پردازد ! وعده هایی همانند صدور کارت بازی کشوری ، صدور کارت بازی بزرگسالان در لیگ دسته دوم و ... . 

نکته جالب دیگر این است که بازیکنان فریب خورده پس از آنکه از نزدیک با واقعیت این افراد و وضعیت موجود در تیم های آنها مواجه می شوند ، دوباره تمایل به بازگشت به باشگاه پرسپولیس رشت را دارند .  

>>> به ادامه مطلب مراجعه کنید <<<


ادامه..
برو به صفحه   <<        >>  
جديدترين اخبار ورزشي
تاریخ انتشار: نا شناخته
جستجو باشگاه فوتبال پرسپوليس رشت به مديريت بهزاد داداش زاده

نمایش وضعیت در یاهو


منوي اصلي
خوش آمدید
نام کاربری:

کلمه عبور:


به خاطر داشتن

[ ]
[ ]

تماس سریع با مدیریت
تماس با مدیریت وب سایت

تمام قسمت ها باید تکمیل شود.

نام*
آدرس پست الکترونیک*
پیام*
پیوست :


با استفاده از لینک می توانید از برنامه های ارسال نامه الکترونیک خود برای ارسال استفاده کنید.
mailto:info@dadashzadeh.ir
آمارگیر
بازدید از این صفحه امروز
کل بازدید ها: 25
تعداد نفرات بازدید کننده: 10

بازدید از این صفحه در کل
کل بازدید ها: 42207
تعداد نفرات بازدید کننده: 18961

کل سایت
کل بازدید ها: 91164
تعداد نفرات بازدید کننده: 31871
نظر سنجی


كيفيت آموزشي آكادمي به طور كلي چگونه است؟عالي است

خوب است

متوسط است

ضعيف استارسال شده توسط مديريت سايت
نظر: 453
نظرسنجی قبلی

ايجاد سايت توسط : حافظ رايانه تصوير
Designed: www.hafezrayaneh.com
تمام حقوق برای سايت آكادمي فوتبال پرسپوليس رشت محفوظ است.
بهترین حالت نمایش دقت 768*1024 به بالا ميباشد.
این سایت تابع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میباشد.
زمان بازسازي صفحه :0.2172 ثانيه, 0.0446 براي هر جستجو . حافظه مصرف شده :1,066كيلو بايت